O blogu i o mnie

 Drugie Życie Cynki brzmi trochę zawile, prawda? No bo w zasadzie czym jest to "drugie życie" i kim jest Cynka? Po co ten blog i co się w ogóle stało, że takie coś w internetach powstało? Spieszę z pomocą, w celu wyjaśnienia wszystkich niedomówień.
Swoje wyjaśnienia chciałabym zacząć tą właśnie grafiką - najlepiej chyba opisuje, o czym piszę, a została stworzona przez cudownego człowieka, jako prezent, ale o tym gdzie indziej.

 Z czym właściwie masz do czynienia?

  Z moim blogiem, który powstał w kwietniu 2015 roku. Sam pomysł i "prace" rozpoczęły się 1 kwietnia, a pierwsza notka, która była recenzją Więźnia Labiryntu, ukazała się już następnego dnia. Od tamtego czasu szablon zmienił się trzy razy. Mam nadzieję, że ten zostanie ze mną na dłużej. Pojawiają się tu recenzje, artykuły, rankingi i wszystko co związane z pisaniem. Notek nie wstawiam regularnie ani często. Jak będę miała wenę, to coś napiszę, jak nie to nie. Tak to działa.

Okej, piszesz. Ale o czym?

 Moim konikiem zdecydowanie jest tak zwana popkultura. Do mojej definicji tego słowa należą: książki, komiksy, gry, filmy, seriale, konwenty, muzyka. Jestem zakochana w fantastyce i science-fiction, o tym więc piszę. Spędzam nad tym wszystkim trochę czasu, więc zaczęłam to określać swoim "drugim życiem". 

Kim jest Cynka?

To ja. Cynka. Taka sobie niska dziewczyna z kocimi uszkami i kochająca Batmana. I wiele innych postaci czy historii.
 Nie chciałabym mówić o swoich wieku. Jestem nastolatką. W fandomach tak na stałe siedzę od mniej więcej 2014 roku. Moimi ulubionymi autorami są J. K. Rowling, Rick Riordan, Rafał Kosik i Eric-Emmanuel Schmitt. Hmm, co jeszcze? Największe prawdopodobieństwo spotkania mnie jest na konwentach w Poznaniu, szczególnie organizowane przez Bibliotekę Uniwersytecką.
 Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie. To w zasadzie wszystko, co chciałam napisać.
 Miłej lektury do przeczytania, do napisania!